Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme 1x za 14 dní.

DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ

Našim cílem je nalézt skutečnou příčinu vašich zdravotních problémů a nastavit odpovídající postup pro podporu Vašeho zdraví. Rádi Vás přivítáme v naší příjemné poradně.  

Vstoupit do poradny 

 

  1. Úvod
  2. Informace pro Vás
  3. Desatero pro užívání produktů
DESATERO PRO UŽÍVÁNÍ NAŠICH PRODUKTŮ

 

  Začínáme s užíváním preparátů

Pokud s užíváním bioinformačních produktů teprve začínáte, doporučujeme začít vždy s menšími dávkami a jedním produktem, následně přidávat produkty a zvyšovat dávkování.

Můžete také využít naši poradnu, kde Vám pomůžeme vybrat preparáty a nastavit dávkování naprosto přesně, dle Vašeho zdravotního stavu.


  Jak preparáty dávkujeme

Obecně se doporučuje u chronických onemocněních užívat menší dávky po delší dobu a postupně můžete dávkování zvyšovat. 

Při akutním onemocnění lze začít užívat vyšší dávky doporučeného přípravku  (7–10 kapek 3x denně – podle produktu). Toto dávkování dodržujeme po nezbytně nutnou dobu, pak se obvykle snižuje.


  Lahvičku je třeba protřepat

Lahvičku s kapkami doporučujeme 21x protřepat. Protřepání je důležité pro dynamizaci preparátu a pro dokonalé promísení všech bylinných složek. Pokud lahvičkou nezatřepete přesně 21x, nic se neděje.


 
Přestávka v užívání léků

Pokud není určeno jinak, po třech týdnech užívání preparátů je třeba udělat týdenní přestávku. Je to proto, že tělo si postupně na podávání jakéhokoliv přípravku zvykne. Abychom zachovali stejnou účinnost, museli bychom např. zvyšovat dávky.

Týdenní přestávka tedy slouží k tomu, aby si organismus na přípravek nezvykl a neklesala tak jeho účinnost. Po týdenní přestávce je organismus opět plně vnímavý k dalšímu kroku.


Užívání více přípravků současně

Obecně není problém užívat kapky a tablety současně, naopak, často se velice dobře doplňují. Nicméně některé přípravky se kombinovat nedoporučují. Jde hlavně o to, neužívat na jeden problém preparáty s podobným složením a především záleží na vaší diagnóze. Pokud chcete užívat více přípravků najednou, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.


Indikace s ostatními léky

V zásadě není problém užívat preparáty s jinými léky, záleží především na Vaší diagnóze. Rozhodně doporučujeme vždy konzultovat užívání preparátů s Vaším lékařem. Dále je třeba dodržovat časový odstup (2-4 hodiny) mezi jednotlivými preparáty a léky. Máte-li zájem o více informací, zavolejte nám. Pokud užíváte jiné doplňky stravy, určitě se informujte, abyste neužívali na jeden problém více podobných produktů.


 
Ředění přípravků ve vodě, čaji, kávě

Optimální je nakapat kapky na plastovou lžičku a zapít čistou vodou, případně nakapat do vody a vypít. Některé preparáty je možné ředit ve vodě, popř. ve slabém čaji. Káva není rozhodně vhodná, protože by došlo k degradaci účinků přípravku.


 
Skladování preparátů

Přípravky skladujte v suchu a temnu, optimálně v nějaké skříni, mimo elektroniku (televize, mobil, mikrovlnka apod.) Pokud není přímo určeno, přípravky neskladujte v lednici. Přípravky nepřelévejte do jiných obalů.


 
Pitný režim

Dostatečný pitný režim kromě jiného odplavuje odpadní látky z těla ven.  Pro podporu detoxikace těla je proto vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin.


 
DŮLEŽITÉ

Je možné, že při užívání přípravku dojde k přechodnému zhoršení stavu. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování. V takovém případě není vhodné s užíváním přípravku přestávat, je třeba jen dávkování snížit, dokud zhoršení nepomine, teprve poté se vrátit k původnímu užívání. 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Jste-li v lékařském šetření, řiďte se pokyny lékaře!

Novinky z našeho blogu

BIOTERMAL - SŮL A LÁSKA K TĚLU
01.11.2021 Blog
BIOTERMAL - SŮL A LÁSKA K TĚLU
Dopřejte si relaxaci, pomozte bolavým kloubům, vyčistěte si prostor, naložte si nohy do lavoru, ulevte si při rýmě a kašli… číst celé
JAK ZDRAVĚ OCHUTIT VODU
24.06.2021 Blog
JAK ZDRAVĚ OCHUTIT VODU
Neperlivá voda je pro nás ze zdravotního pohledu ideální. Jenže někdy se nám obyčejná voda zkrátka „přepije“. A jak tedy vodu oživit? Máme pro Vás něk... číst celé
PRODĚLALI JSTE COVID A HLEDÁTE CESTU ZPĚT K VAŠEMU ZDRAVÍ?
20.06.2021 Blog
PRODĚLALI JSTE COVID A HLEDÁTE CESTU ZPĚT K VAŠEMU ZDRAVÍ?
Rádi byste po prodělané nemoci dopřáli Vašemu tělu tu správnou regeneraci? číst celé
MATCHA VÁM DOBIJE BATERKY!
01.05.2021 Blog
MATCHA VÁM DOBIJE BATERKY!
Věděli jste, že jedna jediná porce čaje Matcha má stejné nutriční látky jako 10 šálků běžného zeleného čaje? číst celé
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
NAŠE PORADNA

Objednejte se na konzultaci do naší příjemné poradny. Rádi Vám pomůžeme nastavit péči o Vaše zdraví přesně, dle Vašeho zdravotního stavu. 

Jak to u nás vypadá?

KONTAKTUJTE NÁS
Hana Světlíková
PO - PÁ: 9.00 - 16.00 hod.