Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme 1x za 14 dní.

DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ

Našim cílem je nalézt skutečnou příčinu vašich zdravotních problémů a nastavit odpovídající postup pro podporu Vašeho zdraví. Rádi Vás přivítáme v naší příjemné poradně.  

Vstoupit do poradny 

 

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Většina lidí očekává, že si na tomto místě přečtou můj životní příběh. Až se jednou skutečně rozhodnu ten svůj napsat, tak to bude na celou knihu a myslím, že se všichni hodně nasmějeme i pobrečíme. Takže zatím bych jen chtěla napsat, že to, co se na tomto webu snažím nabídnout je pomoc všem, kteří mají odvahu starat se o své zdraví. 

Říká se, že abychom zjistili, co máme v životě dělat, máme se rozpomenout na to, co nás bavilo jako malé děti. No a já byla malá bylinkářka. Sbírali jsme byliny do školy a dostávali jsme za to peníze. Já sbírala hlavně hluchavku a listy kopřiv, protože se za ně víc platilo. Takže teď vlastně nevím, jestli jsem to dělala z lásky nebo pro peníze.. :)


V každém případě mě vždycky zajímaly účinky bylin, míchala jsem různé lektvary a od dětství jsem si kladla dokola jednu otázku: “Přeci ten život není o tom, že se narodíme, něco prožijeme a umřeme. A co jako po nás kromě dětí zůstane? To všechno má snad větší význam, ne?”

No odpověď už znám, ale byla to fuška. Myslím, že stále hodně lidí hledá smysl života, směr kudy a jak a hlavně chtějí být šťastní. Jsou schopni projít půl světa, zažít celou řadu útrap a zklamání, aby potom došli zpátky a zjistili, že to, co celou dobu složitě hledali, mají už dávno v sobě. Tedy pokud to pochopí. :)

I já jsem věřila hlavně tomu, že když budu pravidelně pečovat jen o své tělo, budu zdravá jako rybička a žádná nemoc se mě tedy netýká.. No, bylo to tak napůl.... V průběhu života jsem zjistila, že zdraví se odehrává nejen v těle, ale také v naší mysli. A co víc, začíná právě v naší hlavě! Tělo a mysl jsou vlastně dokonalý pár a bylo by fajn, abychom je takto respektovali a nesnažili se je od sebe oddělit. Zažila jsem si to na vlastní kůži a vidím to také u všech mých klientů, takže se pod to mohu podepsat a ještě podtrhnout. Zkrátka jeden bez druhého nefunguje, ať se nám to líbí nebo ne.


Nechci psát o tom, čím jsem si prošla a jak to řešila, evidentně jsem tady a jsem šťastná, že jsem dokázala otevřít oči a pochopit. Takže to, co bych chtěla nabídnout, kromě úžasných přípravků, které jsem pro Vás vybrala, je pomoc na cestě k Vašemu zdraví.  Nemohu Vás v žádném případě nějakým zázrakem uzdravit, to můžeme nejlépe jen my sami, ale někdy je třeba na té cestě trošku popostrčit,  ukázat směr, a to si troufám říct, umím dobře.

Těší mě, jestli jste dočetli až sem a doufám, že se Vám u nás bude hezky nakupovat i číst. Ať se Vám daří!

A nezapomeňme, že nakonec vše je o naší hlavě. Tak ji držme vzhůru a otevřenou všem příjemným myšlenkám. 

 

Novinky z našeho blogu

BIOTERMAL - SŮL A LÁSKA K TĚLU
01.11.2021 Blog
BIOTERMAL - SŮL A LÁSKA K TĚLU
Dopřejte si relaxaci, pomozte bolavým kloubům, vyčistěte si prostor, naložte si nohy do lavoru, ulevte si při rýmě a kašli… číst celé
JAK ZDRAVĚ OCHUTIT VODU
24.06.2021 Blog
JAK ZDRAVĚ OCHUTIT VODU
Neperlivá voda je pro nás ze zdravotního pohledu ideální. Jenže někdy se nám obyčejná voda zkrátka „přepije“. A jak tedy vodu oživit? Máme pro Vás něk... číst celé
PRODĚLALI JSTE COVID A HLEDÁTE CESTU ZPĚT K VAŠEMU ZDRAVÍ?
20.06.2021 Blog
PRODĚLALI JSTE COVID A HLEDÁTE CESTU ZPĚT K VAŠEMU ZDRAVÍ?
Rádi byste po prodělané nemoci dopřáli Vašemu tělu tu správnou regeneraci? číst celé
MATCHA VÁM DOBIJE BATERKY!
01.05.2021 Blog
MATCHA VÁM DOBIJE BATERKY!
Věděli jste, že jedna jediná porce čaje Matcha má stejné nutriční látky jako 10 šálků běžného zeleného čaje? číst celé
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
NAŠE PORADNA

Objednejte se na konzultaci do naší příjemné poradny. Rádi Vám pomůžeme nastavit péči o Vaše zdraví přesně, dle Vašeho zdravotního stavu. 

Jak to u nás vypadá?

KONTAKTUJTE NÁS
Hana Světlíková
PO - PÁ: 9.00 - 16.00 hod.