Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme 1x za 14 dní.

DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ

Našim cílem je nalézt skutečnou příčinu vašich zdravotních problémů a nastavit odpovídající postup pro podporu Vašeho zdraví. Rádi Vás přivítáme v naší příjemné poradně.  

Vstoupit do poradny 

 

  1. Úvod
  2. Zajímavosti
  3. Blog
  4. DOBA „ROUŠKOVÁ“ ANEB JAK DEZINFIKOVAT S PŘÍRODOU
17.09.2020
Blog

DOBA „ROUŠKOVÁ“ ANEB JAK DEZINFIKOVAT S PŘÍRODOU

Rouška, nedostatkové zboží březnových dnů, nastolila novou dobu – „rouškovou“. Asi nemá úplně smysl polemizovat nad tím, zda je všechno to, co se děje, správně či nikoli. Co člověk, to názor, což je vlastně dobře, ale zrovna v této oblasti bych si skoro přála, abychom více naslouchali srdci a zdravému rozumu a byli více zajedno...Nicméně můžeme si to přát. :)

V každém případě pro Vás máme několik praktických tipů, nejen pro příjemnou a funkční dezinfekci roušky, ale také pro dezinfekci a osvěžení rukou, ovzduší, dechu nebo jen tak, pro relax, klid a pohodu.

Z našich produktů tuto funkci úžasně zastane hned několik z nich.

1. SPIRON SPRAY: Stačí stříknout na roušku a kromě toho, že příjemně voní, skvěle roušku vydezinfikuje. Dá se samozřejmě použít i na ruce, na oblečení a do prostoru (lépe funguje v uzavřeném :))

2. SPIRON AIR. V březnu byl Spiron spray nedostatkové zboží, takže pokud by tomu tak znovu bylo, máme další řešení, a to SPIRON AIR. Stačí lahvička s rozprašovačem, do 100 ml vody (převařené a vychlazené) nakapat 10–30 kapek Spironu air (záleží, jak ho chceme koncentrovaný), a je to. Máme tak po nastříknutí na roušku znásobenou ochranu proti virům a bakteriím (záměrně neuvádím jen toho aktuálně populárního vira…)

Spiron air ale nejvíce miluji v aroma difuzéru nebo v aromalampě. Úžasně provoní celý prostor a k tomu nabízí několik bonusů: dezinfikuje vzduch, příznivě působní při infekci dýchacích cest, navozuje pocit klidu a pohody a má výrazný relaxační účinek.

3. AUDIRON. Do lahvičky od Grepofitu spray (nebo jiná lahvička s rozprašovačem) vypláchnuté převařenou vodou nakapat plné kapátko Audironu a dolít převařenou studenou vodou. Funguje jako dezinfekce skvěle! Ruce nelepí, díky rozprašovači je snadná aplikace. Má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky, ale spoustu dalších plus. Vhodně působí při zánětech středního ucha, hučení, pískání a zaléhání v uších. Napomáhá při aftech, paradentóze, bolestech a zánětech zubů, oparech a některých typů bradavic. A pro více informací si zkrátka zavolejte. :)

4. ASTOFRESH KAPKY. V Astofresh kapkách je obsažen eukalyptus, který napomáhá k normalizaci funkce dýchacího systému, ale zároveň vyčistí vzduch, projasní mysl a zvedne náladu. Má hned několik možností využití. Několik kapek eukalyptu v aromalampě, popřípadě na ústředním topení do misky s vodou, zničí ve vzduchu choroboplodné zárodky a sníží riziko přenosu infekce kapénkovou nákazou. Opět ho můžete naředit převařenou vodou do rozprašovače a rázem můžete dezinfikovat roušku nebo je skvělý na dezinfekci ústní dutiny. Pozor! Astrofresh je opravdu fresh, je třeba to mít na mysli. :)

Vyberte si zkrátka, co je Vám příjemné, správně jsou všechny varianty. :) Nicméně Spiron air do difuzéru nebo aromalampy doporučuji vyzkoušet. Stačí opravdu jen 2-3 kapky a příjemná atmosféra je na světě…

Inspiraci k tomuto článku jsem získala v časopisu Vitae, který vydává společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
NAŠE PORADNA

Objednejte se na konzultaci do naší příjemné poradny. Rádi Vám pomůžeme nastavit péči o Vaše zdraví přesně, dle Vašeho zdravotního stavu. 

Jak to u nás vypadá?

KONTAKTUJTE NÁS
Hana Světlíková
PO - PÁ: 9.00 - 16.00 hod.