Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme 1x za 14 dní.

DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ

Našim cílem je nalézt skutečnou příčinu vašich zdravotních problémů a nastavit odpovídající postup pro podporu Vašeho zdraví. Rádi Vás přivítáme v naší příjemné poradně.  

Vstoupit do poradny 

 

  1. Úvod
  2. Zajímavosti
  3. Pro zamyšlení
  4. ZASLOUŽÍŠ SI MNOHEM VÍC
23.09.2020
Pro zamyšlení

ZASLOUŽÍŠ SI MNOHEM VÍC

Někdy když v životě nedostaneš to, po čem toužíš, nemusí to být proto, že si to nezasloužíš, ale proto, že si zasloužíš mnohem víc.  Neznámý autor

A Dalajlama zase napsal: Že vždycky nedostaneš to, co chceš, je někdy obrovské štěstí.

Je to vlastně to samé, jen to každý cítil jinak. Někdy po něčem toužíme a jsme naštvaní, že vše nejde podle plánu a začneme se soustředit na to, proč to nejde. Jsme často schopni obětovat spoustu času a energie, nakonec třeba i cíle dosáhneme, ale najednou zjistíme, že jsme vlastně očekávali něco víc nebo jiného, že nám to vytouženou radost a štěstí přineslo jen na daný okamžik, a nebo také vůbec ne. 

Víte, já si myslím, že nám chybí víra v to, že věci se dějí přesně tak, jak mají. Možná se to nemá  podařit, jak my zrovna chceme, protože nakonec by to mohlo mít komplikovanější následky, a nebo na nás opravdu čeká ještě něco lepšího… V každém případě máme vždycky možnost volby. Buď budeme naštvaní a tím se ještě více vzdalujeme od toho, po čem toužíme, a nebo můžeme nechat věci (život) prostě plynout a najít v sobě víru, že ať to dopadne jakkoli, vše se děje pro naše nejvyšší dobro. A tím je myšleno, že to vždy dopadne tak jak má, což často oceníme až později a nebo tím minimálně získáme cennou novou zkušenost.

A víte co? Buďme vděční za to, co právě máme, protože štěstí se nedostává s tím co chceme, ale se spokojeností s tím, co máme. A pokud nejsme vděčni za to, co máme, nemůže k nám přijít ani nic dalšího. 

Vím, někdy je těžké najít tolik víry. Máme pocit, že všechno, co se nám děje, je vlastně jenom horší a horší. Ale tady je přesně vidět, jak to funguje. V takové chvíli jsme prostě "uvěřili", že to jde špatně a ono se to jako špatné také jeví. Jak říkal můj tchán: “Když půjdeš do hospody a budeš si cestou říkat, co tam zase bude sedět za debily, tak tam přijdeš… a ono tě to nezklame.” :)

Takže věřme, že vše, co se děje, se děje pro nás a ne nám a dovolme si stejně silně věřit tomu dobrému, jako jsme automaticky schopni věřit tomu špatnému. A nezapomeňme: Na konci vždycky vše dobře dopadne a jestli to dobře nedopadlo, tak to ještě není konec.John Lennon

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nenechte si ujít novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
NAŠE PORADNA

Objednejte se na konzultaci do naší příjemné poradny. Rádi Vám pomůžeme nastavit péči o Vaše zdraví přesně, dle Vašeho zdravotního stavu. 

Jak to u nás vypadá?

KONTAKTUJTE NÁS
Hana Světlíková
PO - PÁ: 9.00 - 16.00 hod.